Arcus Wirtualny Spacer Arcus
Strona głównaAktualnościO nasCo leczymyGaleriaKontakt
middle_bar

O nas


Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień „Arcus NOWY POCZĄTEK” powstał w 2010r., by nieść pomoc osobom uzależnionym od alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz osobom cierpiącym na depresję i nerwice.

W okresie pięciu lat  naszej działalności w ośrodku przebywało około 1000 osób korzystających ze stacjonarnej 4, 6 lub 8-śmio tygodniowej terapii. Większość z tych osób dzięki intensywnej pracy terapeutycznej zmieniła swoje życie, bowiem dewizą naszego ośrodka jest wysoka jakość oddziaływań psychoterapeutycznych wynikająca z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, co przekłada się na dużą skuteczność prowadzonej terapii.


Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień „Arcus NOWY POCZĄTEK” jest jednym z niewielu legalnie działających ośrodków Terapii Uzależnień w Polsce i jedynym legalnie działającym Prywatnym ośrodkiem Terapii Uzależnień w Wielkopolsce.

Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień „Arcus NOWY POCZĄTEK” jest wpisany do rejestru podmiotów leczniczych Wojewody Wielkopolskiego numer księgi - 000000177386.

W ramach podmiotu leczniczego „Arcus-stacjonarne i całodobowe pozaszpitalne świadczenie usług medycznych” prowadzimy:

  1.   Ośrodek leczenia uzależnień.


W ramach podmiotu leczniczego „Arcus- ambulatoryjne świadczenie usług medycznych” prowadzimy:

  1.   Poradnię leczenia uzależnień.
  2.   Poradnię terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia.
  3.   Poradnię terapii uzależnień od  substancji psychoaktywnych.
  4.   Poradnię zdrowia psychicznego.
  5.   Poradnię psychologiczną.
  6.   Poradnię antynikotynową.
  7.   Poradnię promocji zdrowia psychicznego.


Udzielając świadczeń medycznych zapewniamy pełną  anonimowość przebywającym u nas pacjentom,  komfortowe warunki pobytu w pokojach dwuosobowych z łazienkami, smaczne, zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki przygotowywane w naszej własnej profesjonalnej kuchni, opiekę lekarza psychiatry, psychoterapię prowadzoną przez psychoterapeutów, certyfikowanych terapeutów uzależnień i fizjoterapię.

bottom1