Arcus Wirtualny Spacer Arcus
Strona głównaAktualnościO nasCo leczymyGaleriaKontakt
middle_bar
Eleni
horizontal_line

Nasz Ośrodek usytuowany jest w cichym i otoczonym przyrodą zakątku wsi Golęczewo, w odległości 15 km od Poznania. Infrastruktura i wystrój wnętrz zaprojektowane zostały tak, by zapewniały komfort oraz pomagały w osiąganiu wewnętrznego spokoju, jak również harmonii. Położenie ośrodka, sąsiedztwo natury, z dala od zgiełku dużych miast sprzyja pracy nad sobą i terapii.

Nasz Ośrodek jest przytulny, ciepły, otwarty i kameralny.  Gwarantujemy wysoki standard zamieszkania dla 20 osób w jednym czasie. Nasze pokoje są ładne, czyste oraz każdy ma swoją łazienkę. Do dyspozycji naszych gości jest także salon z kominkiem, salon masażu, sala jadalna, sale do spotkań indywidualnych i grupowych, pokój wyciszenia oraz sala do zajęć sportowych.

Przed budynkiem ośrodka rozpościera się teren zielony, przygotowany z myślą o różnorodnych aktywnościach sportowych oraz staw. Przygotowaliśmy także przestrzeń do zajęć grupowych na powietrzu oraz miejsce na grilla i wieczorne spotkania przy ognisku. Piękne okolice  zachęcają do pieszych spacerów i przejażdżek rowerowych

Ogromną wagę przywiązujemy także do posiłków, które niewątpliwie wpływają na dobre samopoczucie, jak również skuteczne funkcjonowanie. Nasz specjalista do spraw żywienia dba o to, by codzienne menu było dobrze zbilansowane i zdrowe, a przede wszystkim smaczne.

Zapraszamy Cię do naszego ośrodka, zachęcając do tego, byś zadbał o siebie. Wierzymy bowiem, że to co najbardziej wartościowe jest wewnątrz każdego z nas – w naszych słowach, myślach i sercu.

bottom1