Arcus Wirtualny Spacer Arcus
Strona głównaAktualnościO nasCo leczymyGaleriaKontakt
middle_bar
Eleni

PRYWATNY OŚRODEK PRZYWRACANIA RÓWNOWAGI PSYCHOLOGICZNEJ

powrót do strony głównej
horizontal_line

Zapraszamy do naszego Ośrodka, by…

Cierpienie – ukoić,

Słabość – wzmocnić,

Smutek przekuć w radość,

To co złe, zamienić na dobro,

 

Naszym celem jest realna i możliwa pomoc, którą chcemy obdarowywać. Każdy dla nas jest wyjątkowy i ważny. Wierzymy w wewnętrzne dobro człowieka i jego wrodzone dążenie do osiągnięcia harmonii ciała i ducha.

 

Wiemy, że każdy człowiek przeżywa w życiu wiele trudności i problemów. Z wieloma z nich potrafi sobie dobrze radzić, ale bywają też takie, które nas przerastają. Pomimo różnych prób ich rozwiązywania, angażowania wielu sił czy wsparcia najbliższych, problemy mogą nadal tkwić w nas powodując, że nie umiemy cieszyć się życiem. W naszym ośrodku skupiamy się na poszukiwaniu dobrych i skutecznych rozwiązań dla naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że każdy ma w sobie ogromny potencjał, a my pomagamy w jego odkryciu i dobrym wykorzystaniu, aby życie zmieniało się na lepsze.

 

Ośrodek, do którego chcemy Cię zaprosić jest jednym z niewielu w Polsce, a jedynym w Wielkopolsce ośrodkiem stacjonarnym, w którym możesz zająć się pracą nad sobą i powrócić do równowagi psychicznej. Znajduje się w spokojnej podpoznańskiej okolicy, otoczonej pięknymi terenami, z dala od zatłoczonych ulic, tykających zegarków i ciągłego życia w biegu. Tu na chwilę można się zatrzymać, złapać oddech oraz zaczerpnąć świeżego powietrza. Tu zdobędziesz siły, jak również wiarę w siebie, by pokonywać wyzwania dnia codziennego jak też „wrócić znowu do siebie” – być może z bardzo dalekiej podróży.

 

Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem jak również psychologów i terapeutów pracujących w zakresie najnowszych nurtów psychoterapii. Jesteśmy grupą oddanych pracy profesjonalistów, których powołaniem jest niesienie pomocy psychologicznej każdemu, kto cierpi i chce to zmienić.

 

Naszym głównym celem jest odzyskanie przez Ciebie poczucia harmonii CIAŁA I DUCHA, by uczciwie, mądrze i pięknie żyć.

 

bottom1